sport
cele mai recente știri

Datele meciurilor de astăzi sunt marți 21-2 - Imam Ashour marchează al doilea gol cu ​​Maitland împotriva Freiburg în Liga Daneză

Imam Ashour cu Maitland împotriva lui Viborg în Liga Daneză

Meciurile de astăzi sunt date de marți 21-2- Imam Ashour înscrie al doilea gol cu ​​Maitland împotriva Freiburg în Liga Daneză

Meciul Maitland va avea loc împotriva omologului său, Viborg, în etapa a optsprezecea a Campionatului Ligii Daneze.

Formația lui Maitland împotriva lui Viborg în Liga Daneză Asistând la formarea lui Maitland împotriva omologul său Viborg, internaționalul egiptean Emam Ashour a fost esențial încă de la începutul meciului.

Imam Ashour la prima sa apariție cu danezul Maitland

Echipa profesionistă daneză Maitland a egalat în rândurile sale, jucătorul naționalei noastre, Imam Ashour, împotriva omologul său portughez, Sporting Lisabona, cu un scor de câte un gol pentru fiecare echipă în prima manșă a fazei de play-off a Europei. campionatul ligii.

Meciul a fost martor la participarea jucătorului echipei noastre naționale, Imam Ashour, ca înlocuitor în minutul 67, iar internaționalul egiptean a marcat golul echipei sale în minutul 77, în timp ce Coates a marcat egalarea în minutul 90.

Meciul retur dintre cele două echipe este programat să aibă loc joia viitoare la ora XNUMX:XNUMX, ora Cairo, pe Stadionul Maitland din Danemarca.

Datele meciurilor de astăzi sunt marți 21-2 .. Aswan găzduiește Al-Ahly și o confruntare aprinsă între Liverpool, Real

Astăzi, marți, vor fi asistate multe meciuri puternice, la nivel local și global.La nivelul Ligii Egiptene, Aswan îl va găzdui pe omologul său Al-Ahly, în timp ce Al-Ismaily îl va întâlni pe omologul său, Ghazl Al-Mahalla, și Haras El-Hodoud se va confrunta cu omologul său, Pharco.

La nivel global, în special în optimile de finală ale Ligii Campionilor, Liverpool îl va găzdui pe Real Madrid, Germania, iar Eintracht Frankfurt va fi într-o confruntare puternică cu Napoli, Italia.

Datele meciurilor de astăzi, marți

La trei și un sfert, echipa din Aswan se va întâlni cu omologul său Al-Ahly pe stadionul Al-Awwal, în runda a nouăsprezecea din Premier League egipteană din acest sezon.

La cinci seara, Ismaili îl va întâlni pe omologul său, Ghazl El Mahalla, pe Stadionul Ismailia, în etapa a nouăsprezecea a Premier League din acest sezon.

La șapte seara, Haras El Hodoud îl va găzdui pe omologul său Pharco la finalul meciurilor de astăzi din Premier League egipteană.

Meciurile de astăzi din Liga Campionilor

La ora XNUMX:XNUMX, Liverpool îl va întâlni pe Real Madrid la Anfield, în prima manșă a optimilor de finală a Ligii Campionilor.

La zece seara, Frankfurt își va întâlni omologul său, Napoli, în prima manșă a etapei a șaisprezecelea a Ligii Campionilor din acest sezon.